Znalezione obrazy dla zapytania facebook

 W środę, 20 kwietnia 2016 r. w szkole "Skrzydła" w Pozaniu, odbędzie się konferencja "Rodzic - Zawodowiec"; dowiemy się m.in. o tym jak pogodzić pracę zawodową i życie rodzinne.

Jednym z prelegentów będzie Krzysztof Tyralik - moderator Akademii Familijnej, ekonomista, manager, od 17 lat mąż Agnieszki. Tata 4 córek i 2 synów.

Każdy człowiek pełni w życiu wiele różnych ról. Spośród nich największa bitwa toczy się zazwyczaj pomiędzy życiem zawodowym, a rodzinnym. Dlatego podczas konferencji chcemy poruszyć tematy związane z pogodzeniem pracy zawodowej z rodzicielstwem.

W dzisiejszych czasach trudno jest zachowywać równowagę pomiędzy życiem rodzinnym i zawodowym. Praca wymaga poświęcenia wielu godzin “po godzinach”, a dzieci po całym dniu spędzonym bez nas rodziców potrzebują naszej obecności. My z kolei chcielibyśmy po czasie poświęconym pracy i popołudniu spędzonym z dziećmi znaleźć czas dla naszych małżonków i dla nas samych. Czy jest to w ogóle możliwe?

Więcej informacji: http://rodzic-zawodowiec.edu.pl/

 

 

________________

iffd01

WARTO PRZECZYTAĆ

do

Wychowując do wartości, staramy się kształtować w dzieciach te nawyki, które pozwolą im dobrze postępować w każdych okolicznościach, kierować się wolną wolą. Rozwijanie cnót ma na celu formowanie osób, które odkrywając sens i cel swojego życia, mają osobisty projekt życiowy, dojrzałość i ideały. 

GOŚCIMY

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates