Znalezione obrazy dla zapytania facebook

Już w najbliższą sobotę, 22 października 2016r., w Poznaniu odbędzie się Konferencja „Rodzic Zawodowiec”. Jest to inicjatywa Fundacji Sternik Poznań oraz Fundacji Wychowanie w Dialogu, dla których ważna jest integralność ludzkiego życia. Każdy człowiek pełni w życiu wiele różnych ról do których należy się odpowiednio przygotować. Pełnienie roli rodzica wymaga nieustannego zdobywania wiedzy z różnych obszarów życia. W trakcie konferencji poruszone zostaną tematy z zakresu rozwoju osobistego rodziców jak i dzieci (typów osobowości), wychowania oraz wykorzystania urządzeń multimedialnych w rodzinie.

Dzięki uczestnictwu w konferencjach rodzice mają możliwość uzyskania nie tylko wartościowej wiedzy ale również spotkania się z innymi rodzicami którzy kierują się w życiu podobnymi wartościami. Warto zwrócić uwagę na to, że wśród rodzin, w których podejmowane są sprawy wychowania i profilaktyki, zmniejsza się nasilenie zachowań ryzykownych i problemów dzieci i młodzieży, a warunki do pozytywnego rozwoju są lepsze. Dzięki uczestnictwu rodziców w konferencji znacznie zwiększa się możliwość zbudowania domu do którego młodzi będą chcieli wracać, w którym będą chcieli żyć, pracując dla wspólnego dobra i przekazując następnemu pokoleniu to, co sami otrzymali.

Podczas tej konferencji nasi prelegenci podzielą się z nami nie tylko specjalistyczną wiedzą ale również własnym doświadczeniem by dodać nam zapału do dalszych działań.

Zapraszamy!

Więcej informacji: http://rodzic-zawodowiec.edu.pl/

meksyk page 001

________________

iffd01

WARTO PRZECZYTAĆ

Poślub ją i bądź gotów za nią umrzeć

Costanza Miriano proponuje nowy „podręcznik” wspólnego życia. Tym razem koncentruje się na mężczyznach. Jest to pełen humoru manifest żony, który wyjaśnia, jak odkryć na nowo role, które mamy wypisane w sercu jako kobiety i mężczyźni, żony i mężowie, matki i ojcowie. Książkę szczególnie polecamy kobietom.

GOŚCIMY

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates