Znalezione obrazy dla zapytania facebook

troj 1 ok troj 2 ok  

Historia Akademii Familijnej w Polsce sięga już ponad 13 lat, a jednym z pierwszych miejsc, w którym odbyły się kursy poza Warszawą, były trójmiejskie aglomeracje. Przez ponad dekadę absolwentami Akademii Familijnej na Pomorzu zostało prawie 200 małżeństw, wiele z nich biorąc następnie udział w kolejnych kursach I podążając za rozwojem swoich dzieci. Cały czas wśród nas są absolwenci pierwszych kursów. 

W obecnym roku w Gdańsku realizowane są równolegle 3 kursy: Pierwsze Litery, Pierwsze Decyzje oraz Młodsze Nastolatki, w których łącznie bierze udział ponad 30 małżeństw.

"Jesteśmy otwarci na wszystkie małżeństwa chcące rozwijać w efektywny sposób swoje rodziny, więź między sobą, a także lepiej zrozumieć poszczególne etapy dorastania dzieci. To ogromna radość obserwować co roku efekty, jakie kursy przynoszą uczestniczącym w nich rodzinom - poprawa komunikacji, organizacja życia rodzinnego, ale także zawieranie i pogłębianie przyjaźni między rodzinami. To ostatnie znajduje wspaniałe odzwierciedlenie we wzroście rodzin uczestniczących w Szkole Letniej Akademii Familijnej w Białogórze - w ostatnim roku ta liczba sięgnęła 12 rodzin, a w tym już wiemy, że ją pobijemy!" - tłumaczy jedna z osób koordynujących kursy. "Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z Trójmiasta i jego okolic na nasze kursy AF! Gwarantujemy przyjazną atmosferę i rezultaty, które na pewno poprawią funkcjonowanie Waszych rodzin!" - dodaje.

Osoby zainteresowane kursami zachęcamy do kontaktu. Nasz adres E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

meksyk page 001

________________

iffd01

WARTO PRZECZYTAĆ

Poślub ją i bądź gotów za nią umrzeć

Costanza Miriano proponuje nowy „podręcznik” wspólnego życia. Tym razem koncentruje się na mężczyznach. Jest to pełen humoru manifest żony, który wyjaśnia, jak odkryć na nowo role, które mamy wypisane w sercu jako kobiety i mężczyźni, żony i mężowie, matki i ojcowie. Książkę szczególnie polecamy kobietom.

GOŚCIMY

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates